Dostarczone przez Państwa informacje z pewnością pomogą nam w identyfikacji potrzeb i rozpoznaniu zapotrzebowania związanego z budową mieszkań przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową w Stalowej Woli. 

 

Zwracamy uwagę, że ankieta NIE jest wnioskiem o wynajem mieszkania. Ma jedynie na celu zebranie wstępnych ważnych informacji, a także badaniem zainteresowania przystąpienia do Programu realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową.

Szanowni Państwo

 

Zadaniem Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli jest budowa mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu dla różnych grup społecznych, w tym dla osób, które z uwagi na przekroczenie progu dochodowego, nie mogą starać się o najem lokalu z zasobu gminy, a jednocześnie nie mają na tyle zdolności kredytowej by kupić własne „M” na rynku pierwotnym lub wtórnym przy pomocy kredytu hipotecznego.

 

Pragnąc dopasować ofertę mieszkaniową do potrzeb zarówno naszych mieszkańców jak i osób, które zamierzają związać swą przyszłość ze Stalową Wolą przygotowaliśmy dla Państwa Ankietę, w której znajdują się m.in. pytania o wielkość mieszkań preferowanych do wynajęcia, o elementy wyposażenia mieszkań cenione przez Państwa czy też o konieczność dostosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

 

Wszystkie zainteresowane osoby wynajmem mieszkania w Stalowej Woli zapraszamy do jej wypełnienia. 

 

Państwa opinie są dla nas bardzo cenne, a zebrane informacje pozwolą nam na lepsze i trafniejsze zaplanowanie inwestycji osiedla Ogrodowego i Parkowego w Stalowej Woli, w których najem mieszkań będzie odbywał się również z opcją dojścia do własności.

 

Prosimy o szczere odpowiedzi ponieważ zależy nam na ustaleniu faktycznego stanu i uzyskaniu  rzetelnych odpowiedzi na pytania.  

 

Dane jakie Państwo nam przekażą, będą stanowiły ważny materiał do opracowania dokumentacji projektowej osiedli.

 

Ankieta będzie aktywna w terminie do 30.11.2021r.

 

Osoby zainteresowane złożeniem Ankiety w formie papierowej, będą mogły zarówno pobrać wersję papierową jak i złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, ul. Kwiatkowskiego 1, pok.220.

Wyniki ankiety

Ankieta

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna