Media o nas

Kto wybuduje pierwsze trzy z ośmiu bloków na Osiedlu Ogrodowym?

Dnia 07 sierpnia 2023 roku o godzinie 11.30 Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli Sp.  z o.o. dokonała oficjalnego otwarcia ofert na „wyłonienie wykonawcy budowy zespołu wielorodzinnych budynków mieszkalnych (budynki nr 3, 4, 5) wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia Osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli”.

Czytaj więcej >>

 

W dniu 12 stycznia 2022 roku w siedzibie SIM – Zachodni w Poznaniu odbyło się szkolenie z zakresu: ekologicznych rozwiązań stosowanych w budownictwie, współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na etapie uzyskiwania finansowania zwrotnego, prawa zamówień publicznych i roli KZN w procesie kontroli SIM. 

Czytaj więcej >>

 

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli Sp. z o.o. rozpoczyna nabór wniosków o mieszkanie na Osiedlu Ogrodowym. Aby złożyć wniosek o najem mieszkania wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej SIM lub można go odebrać osobiście w siedzibie Spółki. Nabór wniosków rozpocznie się dnia 3 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2023 roku.

https://www.stalowka.net/wiadomosci

 

Początkiem grudnia Rada Miejska w Stalowej Woli przegłosowała uchwałę w sprawie określenia zasad przeprowadzenia naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych, w tym określenia kryterium pierwszeństwa, zasad przeprowadzenia oceny punktowej oraz obowiązkowej kaucji dla lokali mieszkalnych budowanych przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową w Stalowej Woli Sp. z o.o. przy ul. Ogrodowej w Stalowej Woli.

 

Czytaj więcej >>

 

31 marca minął rok od powstania SIM Stalowa Wola, czyli pierwszej Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej powołanej we współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości. Dotychczasową działalność spółka podsumowała konferencją zorganizowaną 21 kwietnia w murach Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

 

Czytaj więcej >>

 

W poniedziałek 5 kwietnia podpisana została umowa na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zespołu wielorodzinnych budynków mieszkaniowych wraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli.”

 

Czytaj więcej >>

 

Czytaj więcej >>

 

W Stalowej Woli podpisana została umowa na projekt Osiedla Ogrodowego. To pierwsze z dwóch osiedli, które powstanie w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli-Charzewicach.

 

Czytaj więcej >>

 

W sali im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, w byłej dyrekcji HSW S.A., podpisana została umowa na wykonanie dokumentacji projektowej, dotyczącej budowy wielorodzinnych budynków mieszkaniowych.

 

Czytaj więcej >>

 

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli podpisała umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla nowego Osiedla Ogrodowego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną. O założeniach mówiono na konferencji prasowej.

 

Czytaj więcej >>

 

5 kwietnia 2022 r. Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli podpisała umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej. Dokumentacja będzie obejmować zespół wielorodzinnych ośmiu budynków mieszkaniowych z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli przy ulicy Ogrodowej na obecnym osiedlu Charzewice.

 

Czytaj więcej >>

 

Firma projektowa z Kielc wygrała przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej powstającego Osiedla Ogrodowego w Charzewicach.

 

Czytaj więcej >>

 

28. grudnia zostały otwarte oferty złożone w postępowaniu przetargowym na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa zespołu wielorodzinnych budynków mieszkaniowych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia Osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli”. Zainteresowane są trzy podmioty.

 

Czytaj więcej >>

 

Rozstrzygnięcie przetargu na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla budowy Osiedla Ogrodowego planowana jest na połowę lutego 2022 roku.

 

Czytaj więcej >>

 

W najnowszym wydaniu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”  opublikowany został artykuł zatytułowany „Stalowa Wola stawia na SIM”.

 

Czytaj więcej >>

 

We wrześniu 2021 roku Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli złożyła dwa wnioski kredytowe dotyczące realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego związanego z budową Osiedla Ogrodowego – Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli otrzymała pozytywną oceną wiarygodności kredytowej. 

 

Czytaj więcej >>

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna