Media o nas

Kamień węgielny pod nowe bloki wmurowany. Takim inicjatywom warto dawać zielone światło.

 

Czytaj więcej >>

 

Dnia 14 marca 2024 roku w lokalnym tygodniku „Sztafeta” na stronie rozkładowej został opublikowany artykuł

 

Czytaj więcej >>

 

Na powstającym w Stalowej Woli osiedlu Ogrodowym w Charzewicach wmurowano kamień węgielny. Na uroczystość przybyli również potencjalni właściciele mieszkań

 

Czytaj więcej >>

 

Osiedle Ogrodowe pnie się do góry

 

Czytaj więcej >>

 

Osiedle Ogrodowe. Na placu pojawił się żuraw budowlany

 

Czytaj więcej >>

 

W Stalowej Woli powstaje osiedle Ogrodowe. Jak idą prace? Zobacz ich postęp na zdjęciach

 

Czytaj więcej >>

 

Ruszyła budowa osiedla mieszkaniowego „Ogrodowe” w Stalowej Woli. Zobacz zdjęcia z placu budowy i wizualizacje

 

Czytaj więcej >>

 

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa rozpoczęła budowę Osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli. Pierwszy etap prac obejmuje 3 budynki wielorodzinne z 96 mieszkaniami.

 

Czytaj więcej >>

 

Wzmianka o działalności Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli w publikacji pt: „ Działalność Koła Seniorów SIMP w Stalowej Woli”.

 

Czytaj więcej >>

 

Ruszyła budowa bloków na osiedlu Ogrodowym w Stalowej Woli. Pierwszy etap prac obejmuje 3 budynki wielorodzinne.

 

Czytaj więcej >>

 

20.12.2023 roku na placu budowy Osiedla Ogrodowego zorganizowano konferencję prasową. Obecni byli na niej prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny i Prezes Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) Renata Knap. 

Czytaj więcej >>

 

Kto wybuduje pierwsze trzy z ośmiu bloków na Osiedlu Ogrodowym?

Dnia 07 sierpnia 2023 roku o godzinie 11.30 Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli Sp.  z o.o. dokonała oficjalnego otwarcia ofert na „wyłonienie wykonawcy budowy zespołu wielorodzinnych budynków mieszkalnych (budynki nr 3, 4, 5) wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia Osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli”.

 

Czytaj więcej >>

 

Zapraszamy Państwa do przeczytania kolejnego artykułu w tygodniku "Sztafeta" o budowie Osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli.

Czytaj więcej >>

 

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli Sp. z o.o. rozpoczyna nabór wniosków o mieszkanie na Osiedlu Ogrodowym. Aby złożyć wniosek o najem mieszkania wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej SIM lub można go odebrać osobiście w siedzibie Spółki. Nabór wniosków rozpocznie się dnia 3 lipca i potrwa do 31 sierpnia 2023 roku.

https://www.stalowka.net/wiadomosci

 

Początkiem grudnia Rada Miejska w Stalowej Woli przegłosowała uchwałę w sprawie określenia zasad przeprowadzenia naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych, w tym określenia kryterium pierwszeństwa, zasad przeprowadzenia oceny punktowej oraz obowiązkowej kaucji dla lokali mieszkalnych budowanych przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową w Stalowej Woli Sp. z o.o. przy ul. Ogrodowej w Stalowej Woli.

 

Czytaj więcej >>

 

31 marca minął rok od powstania SIM Stalowa Wola, czyli pierwszej Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej powołanej we współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości. Dotychczasową działalność spółka podsumowała konferencją zorganizowaną 21 kwietnia w murach Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

 

Czytaj więcej >>

 

W poniedziałek 5 kwietnia podpisana została umowa na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa zespołu wielorodzinnych budynków mieszkaniowych wraz zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli.”

 

Czytaj więcej >>

 

Czytaj więcej >>

 

Stalowa Wola: Wmurowano kamień węgielny w pierwszy blok budowany na powstającym Osiedlu Ogrodowym

 

Czytaj więcej >>

 

W Stalowej Woli ruszyła budowa pierwszych trzech bloków na Osiedlu Ogrodowym.

 

Czytaj więcej >>

 

W Stalowej Woli podpisana została umowa na projekt Osiedla Ogrodowego. To pierwsze z dwóch osiedli, które powstanie w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli-Charzewicach.

 

Czytaj więcej >>

 

W sali im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, w byłej dyrekcji HSW S.A., podpisana została umowa na wykonanie dokumentacji projektowej, dotyczącej budowy wielorodzinnych budynków mieszkaniowych.

 

Czytaj więcej >>

 

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli podpisała umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla nowego Osiedla Ogrodowego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną. O założeniach mówiono na konferencji prasowej.

 

Czytaj więcej >>

 

5 kwietnia 2022 r. Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli podpisała umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej. Dokumentacja będzie obejmować zespół wielorodzinnych ośmiu budynków mieszkaniowych z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli przy ulicy Ogrodowej na obecnym osiedlu Charzewice.

 

Czytaj więcej >>

 

Firma projektowa z Kielc wygrała przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej powstającego Osiedla Ogrodowego w Charzewicach.

 

Czytaj więcej >>

 

28. grudnia zostały otwarte oferty złożone w postępowaniu przetargowym na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa zespołu wielorodzinnych budynków mieszkaniowych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia Osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli”. Zainteresowane są trzy podmioty.

 

Czytaj więcej >>

 

Rozstrzygnięcie przetargu na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla budowy Osiedla Ogrodowego planowana jest na połowę lutego 2022 roku.

 

Czytaj więcej >>

 

W najnowszym wydaniu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”  opublikowany został artykuł zatytułowany „Stalowa Wola stawia na SIM”.

 

Czytaj więcej >>

 

We wrześniu 2021 roku Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli złożyła dwa wnioski kredytowe dotyczące realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego związanego z budową Osiedla Ogrodowego – Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli otrzymała pozytywną oceną wiarygodności kredytowej. 

 

Czytaj więcej >>

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna