Osiedle Ogrodowe

Dom jest tam gdzie jesteśmy szczęśliwi i bezpieczni. To przyjazna przestrzeń, gdzie możemy zwolnić tempo, by przeżyć wszystko to co w życiu jest najważniejsze. Zapraszamy do Twojego domu na Osiedlu Ogrodowym – to jest miejsce dedykowane Tobie i Twojej rodzinie.

 

 

 

Inwestycja obejmuje budowę 8 budynków w których znajdować się będzie 224 mieszkania. W ramach Osiedla Ogrodowego oferowane będą mieszkania o różnorodnej strukturze i metrażach. To zarówno mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, jak i pięciopokojowe, od 28 m² do 85 m² zlokalizowane w niewysokich bo 4-kondygnacyjnych budynkach. Każde mieszkanie będzie posiadało dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci przynależnej komórki lokatorskiej. Komfort życia podnosić będą cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje, co znacznie wpłynie na udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy osób z niepełnosprawnością. Mieszkania zostaną wyposażone w przeszklone  balkony, które nadadzą architekturze elegancji oraz sprawdzą się między innymi podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. 

 


Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziano 274 miejsc parkingowych na terenie inwestycji, a także stojaki rowerowe w sąsiedztwie wejść do poszczególnych budynków.


Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych wykorzystujących naturalne światło wnętrz. 


Przestrzeń wspólna – zostanie zagospodarowana tak, aby mieszkańcy mogli spędzić czas aktywnie lub na odpoczynku, a także zwiększyć integrację społeczną.
Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano 2 place zabaw, natomiast dla mieszkańców chcących poprawić swoją kondycję i sprawność fizyczną powstanie siłownia plenerowa.


W trosce o naturalną roślinność, teren osiedla zostanie zaaranżowany wykorzystując istniejącą już w przestrzeni zieleń. Za sprawą nowych nasadzeń roślinnych: drzew, krzewów otoczenie osiedla Ogrodowego jeszcze bardziej zyska na swej atrakcyjności.
 

Mając na uwadze korzyści ekologiczne jakie dają ogrody deszczowe na terenie osiedla Ogrodowego planowane jest ich założenie przy poszczególnych blokach. Odpowiednio ukształtowany teren i dobrze dobrana roślinność pomogą oczyszczać wodę oraz powietrze w najbliższym otoczeniu. Szczególnie cenne jest usuwanie przez rośliny zawartych w glebie i w wodzie deszczowej metali ciężkich i substancji ropopochodnych. Za ich sprawą mieszkańcy osiedla Ogrodowego będą mogli cieszyć się na co dzień czystym powietrzem.
 

W obrysie nieruchomości Osiedla Ogrodowego zaplanowano teren pod zabudowę usługowo-handlową dopełniającą swoją  funkcją całą inwestycję.
 

Prowadzone przez Miasto Stalowa Wola drogowe prace koncepcyjne mają za zadanie sprawne skomunikowanie Osiedla Ogrodowego z Trasą Podskarpową, a za jej pośrednictwem bezkolizyjne dotarcie do centrum miasta. 

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna