© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna

Kategorie

Baza wiedzy

Kontakt

+48 15 814 91 64

sekretariat@simstalowawola.pl

Działalność Spółki

Aktualności

Druki do pobrania

Multimedia

Osiedle Ogrodowe

Osiedle Parkowe

Dom jest tam gdzie jesteśmy szczęśliwi i bezpieczni. To przyjazna przestrzeń, gdzie możemy zwolnić tempo, by przeżyć wszystko to co w życiu jest najważniejsze. Zapraszamy do Twojego domu na Osiedlu Ogrodowym – to jest miejsce dedykowane Tobie i Twojej rodzinie.

 

 

 

Inwestycja obejmuje budowę 8 budynków w których znajdować się będzie 236 mieszkań. W ramach Osiedla Ogrodowego oferowane będą mieszkania o różnorodnej strukturze i metrażach. To zarówno mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, jak i pięciopokojowe, od 27,90m² do 90,70m² zlokalizowane w niewysokich bo 4-kondygnacyjnych budynkach. Każde mieszkanie będzie posiadało dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci przynależnej komórki lokatorskiej. Komfort życia podnosić będą cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje, co znacznie wpłynie na udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy osób z niepełnosprawnością. Mieszkania zostaną wyposażone w balkony, które sprawdzą się między innymi podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Część lokali na parterze będzie dysponowało własnymi kameralnymi ogródkami, w których będzie można odpocząć po ciężkim dniu i spędzić czas z bliskimi. 

 


Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziano 283 miejsca parkingowe na terenie inwestycji, a także stojaki rowerowe w sąsiedztwie wejść do poszczególnych budynków.


Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych wykorzystujących naturalne światło wnętrz. 


Przestrzeń wspólna – zostanie zagospodarowana tak, aby mieszkańcy mogli spędzić czas aktywnie lub na odpoczynku, ale zawsze w dobrze zaplanowanej i zadbanej przestrzeni.
Z myślą o najmłodszych lokatorach w centralnej część osiedla zaplanowano plac zabaw


W trosce o naturalną roślinność, teren osiedla zostanie zaaranżowany wykorzystując istniejącą już w przestrzeni zieleń. Za sprawą nowych nasadzeń roślinnych: drzew, krzewów otoczenie osiedla Ogrodowego jeszcze bardziej zyska na swej atrakcyjności.
 

Mając na uwadze korzyści ekologiczne jakie dają ogrody deszczowe na terenie osiedla Ogrodowego planowane jest ich założenie przy poszczególnych blokach. Odpowiednio ukształtowany teren i dobrze dobrana roślinność pomogą oczyszczać wodę oraz powietrze w najbliższym otoczeniu. Szczególnie cenne jest usuwanie przez rośliny zawartych w glebie i w wodzie deszczowej metali ciężkich i substancji ropopochodnych. Za ich sprawą mieszkańcy osiedla Ogrodowego będą mogli cieszyć się na co dzień czystym powietrzem.
 

W obrysie nieruchomości Osiedla Ogrodowego zaplanowano teren pod zabudowę usługowo-handlową dopełniającą swoją  funkcją całą inwestycję.
 

Prowadzone przez Miasto Stalowa Wola drogowe prace koncepcyjne mają za zadanie sprawne skomunikowanie Osiedla Ogrodowego z Trasą Podskarpową, a za jej pośrednictwem bezkolizyjne dotarcie do centrum miasta. 

 

Osiedle Ogrodowe