22 listopada 2021

Spotkanie z Seniorami w Centrum Aktywności Seniora

       W dniu 18 listopada w Centrum Aktywności Seniora odbyło się spotkanie dr inż. Renaty Knap Prezesa Zarządu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej z seniorami ze Stalowej Woli.
 

Podczas spotkania Pani Prezes przedstawiła seniorom koncepcję budowy Osiedla Ogrodowego i Osiedla Parkowego. Seniorzy mogli obejrzeć prezentację multimedialną ukazującą potencjał obu osiedli oraz zaangażowanie prowadzonych prac inwestycyjnych.

 


Przedstawionych zostało szereg udogodnień oferowanych dla seniorów w ramach realizacji nowych osiedli mieszkaniowych takich jak: przyjazna kilku klatkowa zabudowa (bloki jedno, dwu i trzy klatkowe), wyposażenie wszystkich budynków w cichobieżne windy.

 


 

W trakcie spotkania Pani Prezes podkreśliła  zalety projektowanej inwestycji jakim jest między innymi wyposażenie każdego mieszkania w balkon. Mieszkania zlokalizowane na parterze budynków trzyklatkowych, dysponować będą własnymi kameralnymi ogródkami. Oferowane na osiedlach mieszkania będą posiadały przynależną komórką lokatorską usytuowaną w podziemnej kondygnacji. Co ważne zmotoryzowani seniorzy będą mogli skorzystać z miejsc parkingowych w dużej ilości przewidzianych na terenie osiedla.    
 

Osiedle Ogrodowe to także gwarancja dobrze doświetlonych mieszkań o rozsądnym metrażu i przemyślanym układzie stanowiących wygodną przestrzeń do życia o czym seniorzy mieli możliwość przekonać się podczas spotkania.

 


Przestrzeń wspólna Osiedla Ogrodowego zostanie zaaranżowania w sposób umożliwiający spędzenie czasu zarówno aktywnie jak i na wypoczynku. Ważnym elementem będzie zieleń zarówno ta już istniejąca jak również pojawią się nowe przemyślane nasadzenia.  

 

Dodatkowym atutem miejsca jest łatwy dostęp do infrastruktury właściwej centrum (sklepy, przystanki komunikacyjne, połączenia drogowe), a z drugiej strony – bliskość natury i terenów zielonych. 

 


 

Pani Prezes poinformowała również o warunkach jakie należy spełniać, by móc przystąpić do projektu. 
 

Uczestnicy spotkania zostali zaproszeni do wypełnienia ankiety przedstawiającej preferencję mieszkaniowe przyszłych lokatorów, aby tym samym mieć wpływ na ostateczną jakość mieszkań.
 

Każda z przybyłych osób mogła osobiście zadać pytanie Pani Prezes i porozmawiać o procesie najmu.
 

Zainteresowane osoby, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 0-15 814 91 64

 

Dziękujemy dyrektor Centrum Aktywności Seniora Pani Bogusławie Latawiec wraz z pracownikami za pomoc w organizacji spotkania z seniorami. 

 

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna