30 listopada 2021

Przetarg na prace projektowe

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli czeka na oferty w ogłoszonym przetargu na prace projektowe.

 

     Do dnia 20 grudnia 2021 r. pracownie projektowe zainteresowane opracowaniem wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa zespołu wielorodzinnych budynków mieszkaniowych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli” mogą składać oferty w ramach ogłoszonego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową w Stalowej Woli Sp. z o.o.  przetargu nieograniczonego. 
 

Budowa Osiedla Ogrodowego to największa inwestycja mieszkaniowa realizowana na terenie Miasta Stalowa Wola, w wyniku której powstanie 236 lokali mieszkalnych.

Przewidziany zakres prac obejmuje budowę 8 czterokondygnacyjnych budynków zawierających  mieszkania o metrażach od 27,90 m² do 90,70 m².

 


 

Budynki tworzyć będą funkcjonalną i nowoczesną zabudowę wielorodzinną wykorzystującą nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Partery budynków trzyklatkowych obejmować będą mieszkania z indywidualnymi ogródkami, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach będą dysponowały przestronnymi balkonami. W każdej klatce zostanie zainstalowana winda co znacznie wpłynie na udogodnienia dla rodzin z dziećmi, osób starszych czy osób z niepełnosprawnościami.

 

Dla wygody mieszkańców przewidziano również miejsca parkingowe, stojaki na rowery oraz przynależne do każdego mieszkania komórki lokatorskie. Inwestycja charakteryzuje się dobrze przemyślaną, gwarantującą maksymalne nasłonecznienie, nowoczesną zabudową. Przestrzeń wspólna z terenami zielonymi, sprzyjać będzie spacerom i relaksowi na świeżym powietrzu. 

 

Znajdująca się w okolicy obwodnica oraz przystanki komunikacji miejskiej usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla gwarantują swobodę w komunikacji przyszłym mieszkańcom.

 

Oczekiwania i preferencje przyszłych najemców wyrażone w Ankiecie opublikowanej na stronie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli Sp. z o.o. zostaną uwzględnione na etapie prac projektowych Osiedla Ogrodowego.

 

Nabór mieszkańców Osiedla Ogrodowego będzie się odbywał na postawie Regulaminu Wynajmowania Lokali Mieszkalnych, który zostanie uchwalony przez Radę Miejską w Stalowej Woli. 
 

Pracowania projektowa wyłoniona w przetargu nieograniczonym będzie miała 6 miesięcy od dnia podpisania umowy na opracowanie projektu budowlanego umożliwiającego uzyskanie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli Sp. z o.o. pozwolenia na budowę osiedla.  
 

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny jest pod linkiem: 

https://platformazakupowa.pl/transakcja/539931 

 

 

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna