25 kwietnia 2024

Projekt łazienki

Urządzając łazienkę lub planując jej remont, warto postawić na styl, który będzie świetnie prezentować się przez wiele lat, mimo zmieniających się trendów. 
Kolor płytek i wyposażenia łazienkowego powinien stanowić neutralną bazę, do której dobierzemy dodatki, nadające odpowiedniego charakteru wnętrzu.
Aranżację tego pomieszczenia należy dobrze przemyśleć i zaplanować, aby nasza łazienka była nie tylko ładna ale i praktyczna i dobrze zagospodarowana.

Do ponadczasowych łazienek najczęściej wybierana jest jasna kolorystyka utrzymana w odcieniach bieli i szarości. Do tych tonacji łatwo dopasować pozostałe elementy wyposażenia. 

 


Będąc najemną mieszkania na naszym osiedlu oszczędzasz swój czas i pieniądze, ponieważ łazienki będą gotowe do użytkowania. 
Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych architektów przeanalizowaliśmy dla Państwa różne propozycje aranżacji. 
W ramach oferowanych produktów skupiliśmy się zarówno na walorach estetycznych jak i takich, które ułatwią utrzymanie łazienki w czystości. Postawiliśmy na funkcjonalność, wygodę, estetykę, wysoką jakość i dobry styl. 
Szczególnie ważne było dla Nas zaproponowanie takiej kolorystyki, która będzie pasowała do Państwa indywidualnego stylu i aranżacji.

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna