31 stycznia 2024

Linia Kablowa nie koliduje już z budową Osiedla Ogrodowego

Z przyjemnością informujemy, że zakończone zostały prace związane z przebudową dwutorowej linii napowietrznej, która kolidowała z lokalizacją budynku nr 5 na Osiedlu Ogrodowym.

 

 

Usunięcie kolizji istniejących linii napowietrznych 15 kV z zagospodarowaniem terenu Osiedla Ogrodowego polegało na demontażu dwóch przęseł linii napowietrznej i zastąpieniu ich linią kablową podziemną.

 

 

 

Z terenu zniknęły słupy, które do tej pory górowały w przestrzeni Osiedla i które ograniczały  dostęp do terenu dedykowanego pod budowę bloku nr 5.

Oznacza to, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie aby rozpocząć prace związane z wykopem pod fundamenty budynku wielorodzinnego.

Jak podkreśla Renata Knap Prezes Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej w Stalowej Woli - za nami bardzo ważny i wymagający zakres prac ale też znaczący zakres prac branży elektrycznej, który z sukcesem został wykonany.  W ramach przebudowy linii posadowione zostały nowe  podwójne słupy wirowe krańcowe w lokalizacjach, która nie utrudniają budowy Osiedla i umożliwiają optymalne zagospodarowanie terenu zgodnie z projektem Osiedla Ogrodowego.

Przebudowa linii kablowej oznacza znaczący postęp w procesie budowy Osiedla  Ogrodowego.

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna