01 września 2023

Koniec naboru wniosków o najem mieszkań na powstającym Osiedlu Ogrodowym w Stalowej Woli. 

Do 31 sierpnia 2023 roku przyjmowane były wnioski o najem mieszkań na powstającym Osiedlu Ogrodowym w Stalowej Woli. 
Złożone wnioski zostaną teraz poddane weryfikacji i ocenie punktowej. Każdy zostanie oceniony zgodnie z kryteriami pierwszeństwa uchwalonymi przez Radę Miasta. Komisja kwalifikacyjna ustali ostateczną listę osób zakwalifikowanych
do najmu mieszkań na Osiedlu Ogrodowym.

 

Wyniki naboru, w postaci listy najemców, zostaną umieszczona na tablicy ogłoszeń w siedzibie SIM, Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz na stronie internetowej Spółki.

Osoby, które przejdą poprawną weryfikację zostaną zaproszone do siedziby SIM, aby dokonać wyboru mieszkania. To ważny etap poprzedzający podpisanie umowy partycypacji.


Przypominamy, że program jest adresowany do osób, które nie posiadają własnego mieszkania na terenie Stalowej Woli, zarabiają za dużo, by ubiegać się o mieszkanie komunalne od miasta, a z drugiej strony za mało, by otrzymać kredyt hipoteczny.

O mieszkanie mógł ubiegać się każdy, niezależnie od wieku i sytuacji rodzinnej. 


Do dyspozycji przyszłych najemców dostępne będą 224 mieszkania wykończone „pod klucz”. W ramach Osiedla Ogrodowego oferowane będą mieszkania

o różnorodnej strukturze i metrażach. Będą to zarówno mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, jak i pięciopokojowe, od 28 m² do 85 m² zlokalizowane w niewysokich bo 4-kondygnacyjnych budynkach. Każdy blok zostanie wyposażony w windy.

Do każdego mieszkania będzie przynależała komórka lokatorska. Na terenie inwestycji powstanie 274 miejsc parkingowych, a także stojaki rowerowe w sąsiedztwie wejść do poszczególnych budynków.

Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano 2 place zabaw, natomiast dla mieszkańców chcących poprawić swoją kondycję i sprawność fizyczną powstanie siłownia plenerowa.

W trosce o naturalną roślinność, teren osiedla zostanie zaaranżowany wykorzystując istniejącą już w przestrzeni zieleń, a nowe nasadzenia jeszcze bardziej uatrakcyjnią teren osiedla.
 

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna