02 kwietnia 2023

Spotkanie z członkami SIMP

Na zaproszenie Pana Władysława Piotrowskiego Przewodniczącego Koła Seniorów Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Stalowej Woli oraz inżynierów zrzeszonych wokół stowarzyszenia w dniu 30 marca 2023 roku w spotkaniu SIMPU uczestniczyła dr inż. Renata Knap Prezes Zarządu Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej.


Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) jest dobrowolną demokratyczną, samorządną i trwałą organizacją użyteczności społecznej, zrzeszającą ok. 10 000 inżynierów i techników mechaników wszystkich specjalności oraz zawodów pokrewnych. Rodowód SIMP sięga 1926 roku. 


Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania postępu prac związanych z Osiedlem Ogrodowym. Podczas spotkania zaprezentowane zostały zarówno projekt zagospodarowania terenu jak i rysunki architektoniczne poszczególnych bloków.

 
Inżynierowie postanowili bliżej zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi na osiedlu jak i udogodnieniami w postaci wind obsługujących każde mieszkanie na Osiedlu Ogrodowym


W trakcie spotkania poruszane były również kwestie warunków jakie będą musieli spełniać przyszli najemcy Osiedla Ogrodowego. Inżynierowie dopytywali o zapisy Uchwały podjętej przez Radnych Rady Miejskiej w kwestii ustalonych kryteriów pierwszeństwa.  


W trakcie spotkania Pani Prezes podkreśliła zalety projektowanej inwestycji jakim jest budowa mieszkań pod klucz umożliwiająca wprowadzenie się do mieszkania bezpośrednio po odebraniu kluczy. 


Inżynierowie zwracali uwagę na ważny aspekt rozwoju miasta jakim niewątpliwie jest rozwój mieszkalnictwa w Stalowej Woli.


Bardzo dziękujemy Panu Władysławowi Piotrowskiemu za zaproszenie do udziału w spotkaniu SIMPu i możliwość zaprezentowania inwestycji Osiedla Ogrodowego. Inżynierom za zainteresowanie i wszystkie zadane pytania.  

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna