03 stycznia 2022

Trzy pracownie projektowe zgłosiły się do ogłoszonego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową w Stalowej Woli Sp. z o.o. przetargu 

   Do ogłoszonego w dniu 22 listopada 2021 r. przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową w Stalowej Woli Sp. z o.o. przetargu nieograniczonego na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa zespołu wielorodzinnych budynków mieszkaniowych wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w ramach tworzenia osiedla Ogrodowego w Stalowej Woli” zgłosiły się 3 pracownie projektowe.


Oferty, których oficjalne otwarcie nastąpiło w dniu 28 grudnia 2021 r. złożone zostały przez Zespół Projektowy AWart, Wiesław Łukasiewicz & Bartosz Łukasiewicz, Spółdzielnię Pracy "Inwestprojekt Świętokrzyski" i Rysy Architekci Sp. z o.o. Sp. k. Wartość ofert złożonych w przetargu kształtuje się w przedziale od 977 850,00 zł do 2 446 224 zł brutto.


Wszyscy oferenci oświadczyli, iż opracują w ramach przedmiotu zamówienia wirtualny spacer, film fotorealistyczny oraz wizualizację fotorealistyczną - elementy dodatkowo punktowane w przetargu.


Wyłoniona w postępowaniu przetargowym pracownia projektowa będzie miała 9 miesięcy od dnia podpisania umowy na prace projektowe  na opracowanie projektu budowlanego Osiedla Ogrodowego, uzyskanie ostatecznych decyzji pozwolenia na budowę oraz opracowanie projektu wykonawczego wraz z kosztorysami inwestorskimi, przedmiarami robót oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych. Zakres zlecenia obejmuje również pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji – budowy osiedla Ogrodowego. 


Osiedle Ogrodowe to inwestycja obejmująca budowę 8 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, w których znajdować się będzie 236 mieszkań o powierzchni od 27,9 m² do 90,70 m². Duża różnorodność metrażowa mieszkań pozwali najemcom wybrać odpowiedni metraż dla siebie. Dostępne będą mieszkania z balkonami jak i własnymi ogródkami. Lokalizacja osiedla zapewni utrzymanie równowagi pomiędzy spokojnym i rodzinnym życiem podmiejskim, a energią życia zawodowego w centrum miasta. Wprowadzone nowoczesne rozwiązania technologiczne budynków (m.in. monitoring, cichobieżne windy) oraz estetyka i funkcjonalność zagospodarowania osiedla będą odpowiadać na zapotrzebowanie osób ceniących jakość, komfort i ciekawy design. 


Wykonawcę prac projektowych poznamy za około miesiąc, kiedy to komisja przetargowa przeanalizuje wszystkie złożone oferty.

 

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna