03 sierpnia 2023

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu to marzenie każdego z Nas. Wysoki standard wykończenia, nowatorskie rozwiązania, dostępne miejsca parkingowe, atrakcje dla dzieci, duże przestronne balkony czy nowoczesne windy to walory nowych, innowacyjnych osiedli. 

Dodatkowym znaczącym udogodnieniem przy wyborze mieszkania są lokale wykończone pod klucz.

 

Termin „wykończenie pod klucz” oznacza, że mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wystarczy tylko wnieść meble i swoje rzeczy osobiste. Dzięki takim rozwiązaniom oszczędzasz dużo czasu i stresu, które są nieodłącznym elementem przeprowadzania remontów na własną rękę. 

 

Nowe mieszkanie jest wykończone kompleksowo, ma wstawione drzwi, pomalowane ściany, położone płytki oraz podłogi. Nie będą już konieczne żadne prace budowlane i w gotowym mieszkaniu można też od razu korzystać z kuchni i łazienki. Jeżdżenie po marketach budowlanych w poszukiwaniu potrzebnych elementów, szukanie sprawdzonej ekipy remontowej, a także kontrola przebiegu kolejnych prac wykonywanych przez fachowców nie będzie już należało do Twoich obowiązków. 

 

Wykończenie mieszkania pod klucz, minimalizujemy ryzyko „złych decyzji”. Unikamy  współpracy z przypadkowym wykonawcą, który nie dotrzyma terminów lub standardów jakości i zmusi nas do szukania kolejnej ekipy, oddalając tym samym termin upragnionej przeprowadzki i uszczuplając budżet na remont. 


Organizacja i koordynowanie wykończenia mieszkania nie jest łatwe, a problemy z materiałami wykończeniowymi i czasem ich dostawy nie ułatwiają wykonania tego zadania. W związku z powyższym wykończenie mieszkania to wyzwanie, którego wiele osób wolałoby uniknąć. Kolejnym plusem gotowego mieszkania jest fakt, iż od razu poznają Państwo całość kosztów, które będą musieli ponieść przed wprowadzeniem się. 

 

Pozwól sobie pomóc w realizacji marzeń i przekonaj się, że opcja wykończenia pod klucz, jest godna Twojej uwagi.
 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna