25 stycznia 2024

Nowa stacja transformatorowa wzniesiona na Osiedlu Ogrodowym 

Na terenie Osiedla Ogrodowego został wzniesiony nowy element krajobrazu - nowoczesna stacja transformatorowa. Ma ona na celu zapewnienie niezawodnego i stabilnego zasilania dla mieszkańców oraz różnych obiektów na tym obszarze.

Stacja transformatorowa, która została wzniesiona na terenie osiedla, jest kluczowym elementem infrastruktury energetycznej. Jej głównym zadaniem jest konwersja napięcia elektrycznego, co umożliwi dostarczanie energii o odpowiednich parametrach do poszczególnych bloków na Osiedlu Ogrodowym. W rezultacie w lokalach mieszkalnych mieszkańcy będą mogli się cieszyć niezakłóconym dostępem do energii elektrycznej.

Warto podkreślić, że lokalizacja stacji transformatorowej została starannie wybrana, z zachowaniem estetyki otoczenia, co jest zgodne z ideą Osiedla Ogrodowego jako przyjaznej i zrównoważonej przestrzeni.

Budowa stacji transformatorowej jest wynikiem współpracy między PGE Rzeszów – Rejon Energetyczny Stalowa Wola i Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową. Przyszli mieszkańcy Osiedla mają teraz pewność, że ich osiedle będzie dysponować niezbędną infrastrukturą energetyczną do zapewnienia komfortowego i bezpiecznego życia.

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna