12 czerwca 2022

Badania geologiczne gruntu

     Dobre rozpoznanie gruntu jest niezbędną częścią prac projektowych i nie może być wykonane bez rzetelnie poprowadzonych badań geologicznych i starannego opracowania ich wyników.


Przeprowadzenie badań geologicznych daje możliwość zweryfikowania czy nośność gruntu jest wystarczająca, a także sprawdzenia, czy na działce nie występują różne niekorzystne zjawiska, np. związane z wysokim poziomem wód gruntowych.


30 maja 2022 roku na działce przeznaczonej pod budowę Osiedla Ogrodowego rozpoczęły się badania geologiczne wykonywane przez Agro Trade Grzegorz Bujak. Firma specjalizuje się w badaniach geologicznych i geofizycznych, a w pracach wykorzystuje nowoczesny sprzęt. 


Do prac wykorzystano wiertnicę poziomą WSG-B służącą do wiercenia otworów pionowych o średnicy do Ø160 mm i głębokości do 15- 35m. 

 

 


Siatka prowadzonych badań została dostosowana do zagospodarowania działki, w taki sposób aby rozpoznać warunki gruntowe zarówno w miejscach lokalizacji budynków wielorodzinnych jak i w miejscach planowanych miejsc parkingowych. 

 

 

Osiedle Parkowe

Osiedle Ogrodowe

Cyberbezpieczeństwo

Druki do pobrania

Aktualności

Działalność Spółki

sekretariat@simstalowawola.pl

+48 15 814 91 64

Kontakt

Baza wiedzy

Kategorie

© SIM Stalowa Wola | All Right Reserved | KIauzula informacyjna